2023-08-23 14:48:55

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
2000 - 2200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rahvusvaheliste vedude autojuhti (Ekipaaži töö).

*Pakume ekipaaži tööd

*Graafik: 3p tööl-1p kodus / 3p tööl - 4p kodus jne...

*Päeva tasu 110€

* Marsruut:Eesti-Poola-Eesti

* Kaupade korrektne kinnitamine kaubaruumis.

* Kauba peale ja maha laadimisel veose dokumentide nõuetekohane vormistamine.

*Töö-ja puhkeaja õiguspärane ning efektiivne kasutamine.

*Vedudel kasutatakse termo-ja tenthaagiseid.

Ootused kandidaadile

*CE- katekooria juhiluba

*Autojuhi kutsetunnistust

*Autojuhi digikaart

*Täpsus, valmidus tegutseda, korrektsus, kohusetundlikus

*Usaldusväärsus, ausus, puhtus

*Viisakas suhtlus kaas tööliste ja klientidega

*Soov teha tööd ja panustada ettevõtte toimimisse

Ettevõte pakub

*Töökat ja toimivat meeskonda

*Head autoparki ja tehniliselt korras töövahendeid

*Tööd graafiku alusel

*Töötasu sõltub tehtud tööst (arvestus päevades)