Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650465

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vedu Euroopa sisetööl.
TÖÖ 1. Haagiste vedu Belgia sadamatest (Benelux-Saksamaa-Prantsusmaa-Hispaania).
Autojuhi töö hulka kuulub kaupade peale- ja mahalaadimine, saatelehtede vormistamine ja kauba kontroll.

Nõudmised kandidaadile

-CE kategooria juhiload
-Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina ja ADR
-Digikaart
-Kutsetunnistus
-Eesti keele oskus suhtlustasemel
-Töögraafiku efektiivne planeerimine
-Hea pingetaluvus
-Usaldusväärsus
-Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja vaheldusrikast pikaajalist tööd
-Tööle väärilist tasu (keskmiselt 1500-2100 EUR/kuu)
-Korralikke töövahendeid ning väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Pakume võimalust alustada tööd veokijuhina värskelt CE-kat juhiload omandanud noortele, kellel puudub varasem töökogemus, aga on tahtmist ja õppimissoovi saada oma ala professionaaliks. Võta julgelt ühendust tel. 58102098 või saada elulookirjeldus e-postiga info-at-ce.ee.

Tööpakkumise number
#650465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1500 - 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. mai 2020
Kuulutus sisestati:
18. mai 2020

Continental Express OÜ on rahvusvaheliste maanteevedudega tegelev ettevõte, mis teostab põhiliselt Rootsi ja Lõuna-Euroopa vahelisi kaubavedusid.

Vaata rohkem