Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346117

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga võtame tööle rahvusvaheliste vedude autojuhte. Tööpiirkonnad: Rootsi - Norra

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on varasem töökogemus rahvusvaheliste vedude autojuhina vähemalt 1 aasta,
inglise keele oskus rahuldaval tasemel,
omab kehtivat autojuhtide täiendkoolituse tõendit
omab kehtivat arstitõendit
omab kehtivat ADR tunnistust,
on viisakas ja korrektne suhtlemisel klientide, kolleegide ja koostööpartneritega.

Ettevõte pakub stabiilsust ja kindlust pikaajaliseks tööks ning head töötasu. Kasutatavad autod on uued MANd ja Scaniad. Töö vahetustega 6nädalat tööl ja 3
nädalat kodus

Tööpakkumise number
#346117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Maksame kindlat kuupalka sõltumata läbisõidust!

AVIATOR OÜ on asutatud aastal 1997 ja kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevuseks on rahvusvaheline ja siseriiklik maantee kaubavedu. Ettevõttes töötab üle 40 töötaja.

Vaata rohkem