Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298522

RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* rahvusvaheliste vedude teostamine
* etteantud marsruudi järgimine
* töölähetuslehtede ja saatelehtede nõuetekohane täitmine

Ootused kandidaadile

* C,E kategooria autojuhilubade olemasolu
* eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
* inglise keele oskus kõnes ja kirjas kesktasemel
* autojuhi digikaardi olemasolu
* kehtiv autojuhi kutsetunnistuse olemasolu
* ausus, täpsus
* hea füüsiline tervis
* eelnev töökogemus rahvusvahelistel vedudel

Kasuks tuleb:
* ADR tunnistuse olemasolu
* soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist töötasu
* kindlaid töögraafikuid
* kaasaegseid töötingimusi
* sõbralikku ja meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Töö teostamise piirkond on Euroopa (Belgia, Holland, Rootsi, Saksamaa, Soome)

Tööpakkumise number
#298522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2013

Ahren Transport Eesti AS on kaksteist aastat Eestis tegutsenud Rootsi ettevõtte Ahrens Holding AB tütarettevõte, kes teostab rahvusvahelisi vedusid kõikjal Euroopas.

Vaata rohkem