Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800692
Osaline kaugtöö võimalus

RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • transport poolhaagistega Skandinaavias sisetööl.
  • kaupade laadimise jälgimine, kinnitamine vastavalt nõuetele
  • vajadusel kaupade peale- ja mahalaadimine ning veoks ettevalmistamine
  • igapäevane aruandlus
  • klientide sõbralik ja viisakas teenindamine

Ootused kandidaadile

  • C,E kategooria
  • autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • olla kursis oma töö valdkonnas toimuvaga
  • hea eesti keele oskus, täiendava võõrkeele oskus tuleb kasuks
  • kohusetundlikkus, lojaalsus, korrektsus
  • emotsionaalne stabiilsus ja suutlikkus toime tulla ootamatute olukordadega
  • kasuks tuleb ADR tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • stabiilset ja püsivat tööd
  • tähtajatut töölepingut
  • korralikke veovahendeid
  • kuulumist sõbralikku töökollektiivi
  • võimalust panustada ettevõtte arengusse

Tööpakkumise number
#800692