Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheliste vedude autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203777

Tööpakkumise number

203777

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rahvusvaheliste vedude autojuhti Lääne-Euroopasse. Veod toimuvad Saksamaal ja Hollandis.
Pakume tööd graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peaks omama minimaalselt kahe aastast kogemust rahvusvahelistel vedudel, e-kat juhilube ja kehtivat ametikoolituse tunnistust.
Kasuks tuleb; inglise või saksa keele valdamine ja ADR tunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd
kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid
konkurentsivõimelist palka
mitmekesiseid töökogemusi
sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

OÜ Autobaas pakub nii rahvusvahelist kui kohalikku veoteenust. Meie autorongide marsuudid hõlmavad pea kõiki Lääne-Euroopa riike ning aegajalt satuvad ka Venemaale ja Ukrainasse. Lisaks toimub regulaarne vedu Baltikumis. Eesti sisesel transpordil on OÜ Autobaas spetsialiseerunud mitmesuguste ehitusmaterjalide veole.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
11. august 2010

Tänase OÜ Autobaas eelkäija alustas oma tegevust 1937 aastal. Aegade jooksul on muutunud masinapark ja ettevõtte nimi. Püsimaks transporditurul konkurentsis ning pidamaks sammu klientide üha kasvavate nõudmistega, on tänane Autobaas OÜ jõudsalt arenemas, pakkudes oma klientidele lisaks erinevatele veoteenustele veel ka mitmeid lisateenuseid, mis muudavad teenuse kliendi jaoks kiiremaks ja mugavamaks.

Hetkel on OÜ Autobaas masinapargis 33 autorongi, millest 30 vastab “rohelise ja ohutu” nõuetele. Masinapargi keskmiseks vanuseks on 4 aastat, ning see on pidevas uuendamises. Kasutusel on valdavalt kardin - poolhaagised, mille kubatuur on kuni 93 m3. Kõik meie autod ja haagised on kindlustatud, samuti on ettevõttel CMR ja TIR tolliriskide kindlustus, millega on kindlustatud klientide varalised riskid rahvusvahelisel transpordil. OÜ Autobaas on Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) liige.