Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100496

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööpiirkonnaks on põhiliselt Euroopa Liitu kuuluvad riigid.

Ootused kandidaadile

  • eelnevat töökogemust rahvusvaheliste vedude autojuhina

Ettevõte pakub

  • normaalseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht asub MAARDUS

Tööpakkumise number
#100496

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2007
Kuulutus sisestati:
21. märts 2007

Harju AB AS on 1991.a. asutatud Eesti kapitalil põhinev transpordifirma, kelle põhitegevuseks on rahvusvaheliste ja riigisiseste autovedude teostamine. Firmas töötab 65 inimest, firma aastakäive on ca 56 milj. krooni. Oleme stabiilne ja pidevalt arenev ettevõte. Täpsemalt www.harjuab.ee

Vaata rohkem