Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522127

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rahvusvaheliste vedude veoautojuhti Skandinaavia suunal.

-Kaupade laadimise jälgimine, kinnitamine vastavalt nõuetele
-Vajalike veodokumentide täitmine
-Optimaalse sõidumarsruudi valimine
-Töögraafiku efektiivne planeerimine

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus Skandinaavias
-CE kategooria juhiluba
-Ausus ja kohusetundlikkus
-Kehtiv autojuhi ametikoolitus
-Hea eesti keele oskus ja kasuks tuleb inglise keel

Ettevõte pakub

-Kaasaaegseid töötingimusi
-Konkurentsivõimelist palka
-Stabiilset ja püsivat tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb:
-ADR tunnistus

Täpsema info saamiseks helistada 5096652.

Tööpakkumise number
#522127

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
7. märts 2018

Anraka OÜ on 2014. aastal asutatud transpordiettevõte. Tegeleme rahvusvahelise maanteetranspordi korraldamise ja ekspedeerimisega Skandinaavia maadesse. Otsime rahvusvaheliste vedude autojuhte Skandinaavia sisevedudele ja lühematele ringidele.

Vaata rohkem