RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT EESTI - SOOME SUUNAL CE-kat (NÄDALAVAHETUS KODUS)

CVKeskus.ee klient
1450 - 1700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töökat ja kogemustega rahvusvaheliste vedude autojuhti Eesti - Soome suunal (töö on organiseeritud selliselt, et nädalavahetuse saab veeta kodus).
Sinu tööülesanneteks on kaubavedude teostamine, veose dokumentatsiooni täitmine, optimaalse sõidumarsruudi valimine, kaupade laadimise jälgimine ja kinnitamine vastavalt nõuetele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sul on vähemalt 2. aastane kogemus rahvusvaheliste vedude autojuhina
• Digitaalse sõidumeeriku kaart
• Autojuhi kutsetunnistus
• Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
• Töö ja puhkeaja seadusandluse tundmine
• Karsked eluviisid
• Korrektsus, lojaalsus, ausus ja kohusetundlikkus
• CE- kategooria juhiload

Kasuks tuleb:
• Raskeveoki sõidukogemus Skandinaavias
• Inglise-ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
• Väikest sõbralikku ja toetavat kollektiivi
• Stabiilset pikaajalist tööd
• Korrektse töö eest väärilist tasu alati õigel ajal (bruto 1450-1700 eurot kuus)
• Mobiiltelefon + kõned, internet, TV koos SAT TV-ga