Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95121

Rahvusvahelise transpordiettevõtte kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# klientidele parimate logistiliste lahenduste leidmine
# dokumentatsiooni korrashoid

Ootused kandidaadile

# eelnev töökogemus asjaajamises või dokumendihalduses
# väga hea eesti keele oskus
# vene ja inglise keele oskus väga heal tasemel
# korrektsus, punktuaalsus
# iseseisvus
# initsiatiivikus
# väga hea arvutioskus

Kasuks tuleb:
töökogemus logistika valdkonnas

Ettevõte pakub

# vaheldusrikast tööd
# arenguvõimalust rahvusvahelises ettevõttes
# väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#95121

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2007

Meie kliendiks on Euroopa turul üle 75 aasta tegutsenud, kvaliteetseid logistikateenuseid pakkuv rahvusvaheline ettevõte RABEN GRUPP. Ettevõttel on filiaalid filiaalid Poolas, Hollandis, Belgias, Saksamaal, Leedus, Lätis, Eestis, Ukrainas ja Venemaal. Kokku on ettevõttes ligi 3250 töötajat.

Vaata rohkem