Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126114

Rahvusvahelise kaubaveo autojuht Euroopa sisevedudele

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ausaid ja töökaid autojuhte,kelle ülesandeks on kauba transport Euroopa riikides.
Töö iseloom eeldab välislähetuses viibimist 8 nädalat.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus veokijuhina ( kat. B, C, E ) Euroopas;
  • võõrkeele oskus suhtlustasandil (inglise, saksa või soome);
  • autojuhi ametikoolituse ja ADR- tunnistuse olemasolu;

Ettevõte pakub

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
  • motiveerivat töötasu;
  • huvitavat ja pingelist tööd;

Lisainfo

Euroopasse tööle ja tagasisõit on ettevõtte kulul.

Tööpakkumise number
#126114