Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55089

Rahvusvahelise infovahetuse talituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Euroopa Liidu käibemaksualase teabevahetuse infosüsteemi (VIES) arendamine;
  • välisriikide maksuadministratsioonidelt Euroopa Liidu seadusandluse alusel saadud käibemaksualase informatsiooni vahendamine Maksu- ja Tolliameti piirkondlikele maksu- ja tollikeskustele;
  • piirkondlikelt maksu- ja tollikeskustelt saadud informatsiooni vahendamine välisriikide maksuadministratsioonidele;
  • ameti esindamine välisriikides EL liikmesriikide maksuadministratsioonide vahelist halduskoostööd puudutavates küsimustes, sh osalemine rahvusvahelistel koolitustel ja seminaridel;
  • rahvusvahelise infovahetuse tegevust reguleerivate juhendmaterjalide ja muude dokumentide väljatöötamine;
  • piirkondlike maksu- ja tollikeskuste ametnike juhendamine ja koolitamine rahvusvahelise infovahetuse valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • majandusalane või juriidiline kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • hea inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega;
  • arvuti teksti- ja tabeltöötlusprogrammide (k.a Excel) kasutamise oskus;
  • hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • koostöövõime.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus Maksu- ja Tolliameti süsteemis;
  • maksundusalased teadmised, huvi teadmiste täiendamise vastu ning soov osaleda arendusprojektides;
  • koolituste läbiviimise oskus ja kogemus;
  • prantsuse või saksa keele oskus.

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 8085 kroonist (bruto) kuus;
  • uusi võimalusi enesetäiendamiseks;
  • arenguvõimalust;
  • noort ja sõbralikku kollektiivi;
  • täienduskoolitust, sh ka rahvusvahelist.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga hiljemalt 25. novembriks 2005.

Tööpakkumise number
#55089

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 8085 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. november 2005
Kuulutus sisestati:
16. november 2005

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem