Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67880

Rahvusvahelise filmikunsti õppetooli assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- õppetooli juhataja ning õppejõudude assisteerimine;
- osalemine õppekavade koostamises ja uuendamises;
- tunniplaani ja eksamigraafikute koostamine ning õppetöö üldine koordineerimine;
- osalemine kooli ning oma õppetooli otsustuskogude ja komisjonide töös;
- üliõpilaste andmebaasi haldamine ning üleülikooliliste registrite pidamine;
- üliõpilaste nõustamine ja abistamine õppetöö, stipendiumide ning mitteakadeemilistes küsimustes;
- osalemine vastuvõtu korraldamises ja läbiviimises;
- tõendite, õiendite jt vajalike dokumentide vormistamine ja väljastamine;
- õppetööga seotud infopäringutele vastamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (võib olla lõpetamisel);
- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- hea arvuti kasutamise oskus, sh kogemused töös andmebaasidega;
- kohusetundlikkus, täpsus ja abivalmidus;
- hea suhtlemis- ning koostööoskus;
- hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
- välismaal õppimise või töötamise kogemus;
- varasem kogemus õppe- või koolitustegevuse koordineerimise alal;
- teiste võõrkeelte oskus;
- varasemad kokkupuuted filmivaldkonnaga

Ettevõte pakub

- huvitavat ja väljakutseterohket tööd toetavas meeskonnas;
- arenemisvõimalusi rahvusvahelises töökeskkonnas;
- motiveerivat töötasu

Lisainfo

Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli eesmärgiks on kiiresti areneda ning laieneda rahvusvahelisele haridusturule. Balti Filmi- ja Meediakool pakub filmi-, meedia- ning suhtekorralduse erialadel nii bakalaureuse- kui magistriõpet ja annab praktilise erialase ettevalmistuse; samuti viib kool läbi teadus- ja arendustegevust ning pakub täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#67880