Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670413

Rahvusvaheline müük

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on kasutatud sülearvutite rahvusvaheline hulgimüük edasimüüjatele. Ülesandeks on meelitada klientidelt välja pakkumised kaubale ja süstemaatilist müügitööd tehes kasvatada olemasolevate klientide ostuvalmidust ning laiendada kliendibaasi. Töö seisneb nii uute klientide otsimises, kliendisuhete arendamises kui ka korduvas müügis olemasolevatele klientidele. Ekspordi esirindel olles tuleb analüüsida ja anda tagasiside hindade ja turuolukorra kohta.

Ootused kandidaadile

Sulle meeldib hullupööra müüa, eriti B2B klientidele ja Sul on paariaastane müügikogemus. Sa januned müügivõitude järele ja Sind motiveerib kõige enam tulemus. Sa oled enesekindel, töökas ja järjepidev. Sul on head läbirääkimis- ja veenmisoskused. Sul on rahvusvahelise suhtlemise kogemus ning seda väga heas inglise keeles.

Meil saad võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil on maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.

Tööpakkumise number
#670413

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil juba üle 300 töötaja.

Vaata rohkem