https://www.cvkeskus.ee/655389
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Mida sa tegema hakkad?

Ametikoha eesmärk on arvutite, mobiiltelefonide ja nutiseadmete rahvusvaheline müük B2B klientidele. Ülesandeks on müüa kasvõi kogu ladu tühjaks ja sellise hinnaga, mis paneb kliendi nutma (kuid ostma). Töö seisneb nii uute klientide otsimises, kliendisuhete arendamises kui ka korduvas müügis olemasolevatele klientidele. Ekspordi esirindel olles tuleb analüüsida ja anda tagasiside hindade ja turuolukorra kohta.


Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle

Sulle meeldib hullupööra müüa, eriti B2B klientidele ja sul on paariaastane müügikogemus. Sa januned müügivõitude järele ja Sind motiveerib kõige enam tulemus. Sa oled enesekindel, töökas ja järjepidev. Sul on head läbirääkimis- ja veenmisoskused. Sul on rahvusvahelise suhtlemise kogemus ning seda väga heas inglise keeles.


Ettevõte pakub

Meil saad Sa võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#655389

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2020
Rahvusvaheline müük Rahvusvaheline müük

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 300 töötajat.

Vaata rohkem

Rahvusvaheline müük
You are applying to:
Rahvusvaheline müük
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!