Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635660

Rahvusvaheline B2B müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügijuhile rahvusvahelisel turul,toiduainete valdkonnas.
Töö iseloomuks on toiduainete hulgimüük äriklientidele Euroopa turul ning Sinu ülesandeks on müügistrateegia ja hinnapoliitika väljtöötamine,uute kliendisuhete loomine ja arendamine,müügieelarvete koostamine ja analüüsimine
We are offering an exciting position as International Sales Manager in the food industry.
You must find, establish and develop a great network of B2B customers for wholesaling food products in the European market. You will be accountable for developing a sales strategy and pricing policy as well as preparing and analyzing sales budgets together with the company’s executives.

Ootused kandidaadile

Kui Sinul on varasem kogemus rahvusvahelisest müügitööst või müügijuhtimistööst,oled hea läbirääkija B2B klientidega,oled müügitulemustele motiveeritud,analüüsi võimeline ja oled valmis suhtlema igapäevaselt klientidega telefoni ja e maili teel siis võte julgelt ühendust ning liitu meie areneva tiimiga.
Tööülesanneteks vajalik kõrgtasemel inglise keele oskus ja kasuks tulevad kõigi muude võõrkeelte oskused.Eeldame kandidaadilt iseseisva töö tahet ja algatusvõimet ning valmisolekut välislähetusteks
If you have previous experience in international sales or sales management, you have excellent B2B negotiating skills, you are motivated by sales results and you are capable of analyzing different situations and ready to communicate daily with customers by phone and email then feel free to contact us and join our evolving team.
This vacancy requires a high level of English language proficiency. All other foreign languages ​​will be beneficial. We expect the candidate to have the desire and initiative to work independently and to be ready for traveling to meet the clients.

Pakume omalt poolt arenemisvõimalust kasvavas ettevõttes ja maksame lisaks põhipalgale ka märkimisväärset tulemuspalka.
We offer opportunities for development in a fast-growing company with a competitive salary and a significant bonus based on sales results

Tööpakkumise number
#635660

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted

Vaata rohkem