Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheline autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35384

Tööpakkumise number

35384

Töö kirjeldus

Vajame oma Eesti Filiaali . Eestis registreeritud veoautotele juhte, ning:

#Töö seisneb,Saksamaalt ( Travemündest), sadulautoga haagiste vedamine EÜ liikmesriikidesse ja tagasi.
#Töö toimub limiteerimata ajal ja tööperioodi kestvus on 2 kuni 2,5 kuud, millele järgneb kuni 1 kuu ajane puhkeperiood.

Nõudmised kandidaadile

Kanditaadilt nöutakse:
#Rahvusvahelise autojuhtimise töökogemust (vähemalt 3 a )
#Ohtlike veoste vedamise koolituse läbimist ja vastava sertifikaadi olemasolu
#Eesti-ja Soome keele rahuldavat valdamist nii könes kui kirjas, Inglise keele valdamist vähemalt (elementaar) suhtlus tasandil ja kasuks oleks ka Saksa keele valdamine (elementaar) suhtlus tasandil.
#Otsustusvöimet
#ja loomulikult---paindlikust, kohusetunnet ja ausust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
#Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
#EU kodanikule väärilist palka tehtud töö eest (vastavalt poolte kokkuleppele)
#Tasuta transporti töökohta ja tagasi ( Tallinn- Lübeck- Tallinn)
#Väga korralikke töövahendeid,XXL koos paljude mugavustega ( uued autod)
#firma poolset majutust reisidest vabal ajal°

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
26. september 2004
Brutopalk:
Alates 30000 kuni 40000 EEK kuus

Oleme areneva Saksa tranpordifirma Eesti Filiaal, kus loomulikuks normiks on saksa korrektsus ja täpsus.