Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624692

Rahvatervise ja siseturvalisuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖÜLESANDED:

  • rahvatervise ja siseturvalisuse olukorra analüüsimine maakonnas
  • maakonna tervise ja heaoluprofiili elluviimine ja tegevuskava elluviimine
  • maakonna siseturvalisuse tegevuskava elluviimine
  • kohalike omavalitsuste ja teiste osapoolte nõustamine valdkondlike tegevuste analüüsimisel, kavandamisel ja elluviimisel

Nõudmised kandidaadile

NÕUDMISED KANDIDAADILE:

  • kõrgharidus
  • kogemus arengudokumentide koostamisel
  • rahvatervise ja siseturvalisuse valdkonna tundmine
  • erinevate huvigruppide koostöö koordineerimise kogemus
  • hea suhtlemis-ja meeskonnatöö oskus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus aruannete koostamisel
  • omab visiooni rahvatervise ja siseturvalisuse arengutest
  • autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • huvitavaid väljakutseid ja arenguprotsesside suunamist
  • erialast koolitust
  • tähtajalist töölepingut 0,75 töökoormusega

Tööpakkumise number
#624692

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem