Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63032

Rahvastikutoimingute osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • perekonnaseisualaste õigusaktide eelnõude ja juhendmaterjalide koostamine
  • rahvastiku toimingute osakonnaga seonduvate õigusaktide koostamises ja valdkonna arendamises osalemine
  • perekonnaseisuasutuste õigusalane juhendamine ja koolitamine

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus juriidilist ettevalmistust nõudval ametikohal
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • analüüsi-, algatus- ja otsustusvõime
  • korrektsus, täpsus ja hea koostööoskus

Ettevõte pakub

  • võimalust ennast teostada valdkonna arendamisel
  • enesetäiendamise võimalusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus rahvastiku toimingutega seonduvas valdkonnas.

Tööpakkumise number
#63032