https://www.cvkeskus.ee/399218

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rahvastiku toimingute osakonna nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399218

Tööpakkumise number

399218

Töö kirjeldus

Nõunikuna töötad rahvastiku toimingute osakonnas ning Sinu tööülesanneteks on juhendada perekonnaseisuasutuste tööd perekonnasündmuste registreerimisel ja nimeõiguse juriidilistes küsimustes, koostada perekonnaseisu- ja nimealaseid õigusakte ning juhendmaterjale, osaleda uue nime andmise menetlusprotsessis, osaleda valdkonna õigusloomes, korraldada perekonnaseisuametnike (sh notarite ja vaimulike) koolitusi, teostada järelevalvet perekonnasündmuste registreerimise üle, lahendada isikute perekonnaseisualaseid avaldusi, kaebusi ja vaideid ning osaleda oma valdkonna rahvusvahelises koostöös.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind ametikohale kandideerima, kui Sul on õigusalane kõrgharidus (MA), teadmised riigi põhikorrast ja avalikust haldusest ning omad teadmisi õigusloomest. Sobid hästi, kui omad eesti keelt kõrgtasemel ja kesktasemel inglise keelt, oled korrektne, täpne ja hea koostööoskusega ning oskad iseseisvalt mõelda ja otsustada. Sinu kandideerimist toetab eelnev töökogemus rahvastiku toimingutega seonduvas valdkonnas ning avalikus teenistuses.


Ettevõte pakub

Siseministeerium pakub Sulle:
• väga huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• võimalust panustada valdkonna arengusse;
• paindlikku töökorraldust;
• häid õppimise ja erialase arengu võimalusi;
• häid töötingimusi ja sõbraliku kollektiivi toetust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Siseministeerium on valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse seaduse alusel antud ülesandeid oma valitsemisalas.

Siseministeeriumi valitsemisalas on riigi sisejulgeoleku tagamine ja avaliku korra kaitsmine, kodakondsuse ja migratsiooni ning kirikute ja kogudustega seotud asjade korraldamine, ruumilise planeerimise alane tegevus, andmekaitse- ja perekonnaseisualased küsimused ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.