Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798911

Rahva Raamatu klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    RAHVA RAAMATU ROCCA AL MARE KINKEPOODI ON OODATUD KLIENDITEENINDAJA, kelle peamised  tööülesanded on:

  • raamatute ja kinketoodete müük
  • klientide nõustamine ja teenindamine
  • toodete vastuvõtmine ja väljapanek
  • müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • oled kohusetundlik ja korrektne
  • oled positiivse ellusuhtumisega
  • Sul on väga hea suhtlemis- ja klienditeenindusoskus
  • valdad eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kindlate väärtustega väärikas ettevõttes
  • põhjalikku väljaõpet ja tootekoolitusi
  • tööd graafiku alusel
  • meeldivat töökeskkonda ja firmasoodustusi
  • sõbralikke ja toetavaid kolleege
  • soodsaid sportimisvõimalusi ja toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#798911