Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324226

Rahanduspoliitika osakonna nõunik (juhtimisarvestuse alal)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõuniku olulisemad tööülesanded on:

  • Siseministeeriumi valitsemisala juhtimisarvestuse alaste metoodiliste juhendmaterjalide välja töötamine ressursside kirjeldamise, kulukäiturite määratlemise ja teenusepõhise juhtimisarvestuse kulumudeli osas;
  • metoodikate rakendamise juhtimine ja koordineerimine;
  • ressursside koondnimekirja loomine ja haldamine;
  • ministeeriumi kulumudeli haldamine infosüsteemis;
  • finantsanalüüside ja erakorraliste kuluaruannete koostamine ning juhtimisotsusteks ettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse või avaliku halduse erialal);
  • eelnev, vähemalt kaheaastane töökogemus majandusarvestuse valdkonnas;
  • riigikeele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • heal tasemel inglise keele oskus;
  • hea MS Office kasutamisoskus;
  • hea iseseisva töö-, aga ka meeskonnatöö oskus;
  • väga hea kirjalik eneseväljendusoskus, analüüsi- ja otsustusvõime, hea pingetaluvus, täpsus, korrektsus.

Kasuks tuleb majandustarkvara SAP kasutamise kogemus, teadmised strateegilisest planeerimisest, tegevus- ja tulemuspõhisest kulu- ning eelarvestusest, riigieelarve planeerimisest, projektijuhtimisest ja protsesside kirjeldamisest.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimise ja erialase enesearendamise võimalusi;
  • kaasaegseid töötingimusi väärikas ja ilusas hoones Tallinna vanalinnas;
  • koostööle ja tulemuse saavutamisele orienteeritud sõbraliku meeskonna toetust.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5100 (Ülle Johanson, rahanduspoliitika osakonna juhataja asetäitja finantsarvestuse alal);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri ning töötasusoov.

Tööpakkumise number
#324226

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2013
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem