Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68250

Rahandusosakonna vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonnasisese asjaajamise korraldamine
  • osakonna personali töö assisteerimine
  • põhivara ning bilansivälise vara arvestuse pidamine
  • inventuuri läbiviimiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine ja inventuuri tulemuste vormistamine

Ootused kandidaadile

  • kesk-eriharidus (soovitavalt asjaajamine, raamatupidamine)
  • eelnev asjaajamise ja/või raamatupidamise alane töökogemus vähemalt 1 aasta
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, süsteemsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • stabiilset teenistussuhet
  • sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#68250