Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151561

Rahandusosakonna vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Algdokumentide sisestamine raamatupidamise andmebaasi ning maksekorralduste koostamine ja import;
  • E-riigikassa päevaraamatu võrdlemine raamatupidamise andmebaasiga;
  • Tehingud riigilõivude ja tagatistasudega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Omad majandusalast kõrgharidust;
  • Omad töökogemust raamatupidamise alal vähemalt 1 aasta;
  • Sul on teadmised raamatupidamise õigusaktidest ja raamatupidamise heast tavast;
  • Oskad kasutada kontoritarkvara MS Wordi ja Excelit. Kasuks tuleb ka majandustarkvara SAP tundmine;
  • Oskad inglise keelt kesktasemel;
  • Oled iseseisev, täpne, kohusetundlik, aus, koostöövalmis ning Sul on oskus planeerida oma tööaega.

Pakume Sulle vastutusrikast tööd sisejulgeolekule ja regionaalarengule suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, paindlikku tööaega ning võimalusi enesetäiendamiseks.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5091 (Pille Puidak, rahandusosakonna juhataja asetäitja raamatupidamise alal) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Tööpakkumise number
#151561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
12. mai 2008

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.

Vaata rohkem