Rahandusosakonna vanemraamatupidaja (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173353

Tööpakkumise number

173353

Töö kirjeldus

• Siseministeeriumi valitsemisala raamatupidamisüksuste saldoandmike (varasid, kohustusi, netovara, tulusid ja kulusid kajastav kontokombinatsioonide saldode järjestatud loetelu) kontrollimine;
• raamatupidamisüksuste saldoandmikes omavaheliste saldode vastavuse võrdlemine;
• valitsemisala raamatupidamise koondaruannete koostamine;
• valitsemisala raamatupidamisüksuste nõustamine raamatupidamisalastes küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• omad kõrgharidust (soovitavalt majandusalast);
• omad töökogemust raamatupidamise alal vähemalt 1 aasta;
• Sul on teadmised raamatupidamist ning avalikku teenistust reguleerivatest õigusaktidest, raamatupidamisarvestuse alustest, avaliku sektori majandustegevusest ja selle eelarve kujundamise põhimõtetest;
• oskad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt kesktasemel;
• oled iseseisev, initsiatiiviks, täpne, kohusetundlik, aus, usaldusväärne, koostöövalmis ning Sul on oskus planeerida oma tööaega.

Pakume Sulle vastutusrikast tööd sisejulgeolekule ja regionaalarengule suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi ning võimalusi enesetäiendamiseks.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume sul CV Keskuse vahendusel saata motiveeritud sooviavaldus ja elulookirjeldus.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5100 (Liivi Fuchs, rahandusosakonna juhataja asetäitja- pearaamatupidaja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.