Rahandusosakonna osakonnajuhataja asetäitja- pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188870

Tööpakkumise number

188870

Töö kirjeldus

Rahandusosakonna osakonnajuhataja asetäitja- pearaamatupidaja ametikoha eesmärgiks on tagada Siseministeeriumi valitsemisala raamatupidamisüksuste ühtne ja õigusaktidele vastav ning arengu- ja tegevuskavade koostamist ja elluviimist toetav raamatupidamisarvestuse süsteem, mis tugineks kaasaegsele tehnoloogiale ning parimale praktikale.

Töö sisu
• Siseministeeriumi valitsemisala raamatupidamisüksuste raamatupidamisarvestuse ja aruandluse alase tegevuse koordineerimine ning valdkonna arendusprojektide elluviimine;
• Siseministeeriumi valitsemisala raamatupidamisüksuste pearaamatupidajate juhendamine ja nõustamine;
• Siseministeeriumi valitsemisala raamatupidamise sise-eeskirjade ja majandusaasta koondaruande koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• Sul on majandusalane kõrgharidus;
• Sa oled töötanud eelnevalt vähemalt kaks aastat pearaamatupidajana, soovitavalt avalikus teenistuses;
• Sul on väga head teadmised avalikku teenistust ja raamatupidamisarvestust reguleerivatest õigusaktidest;
• Sul on väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office ja eelistatult SAP);
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt kesktasemel;
• Sind iseloomustab algatusvõime uuenduste elluviimiseks, iseseisvus otsuste langetamisel, lojaalsus, kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus, tasakaalukus ja hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.