Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530212

Rahanduse dotsent, 1,0 ametikohta

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dotsent on õppejõud, kes osaleb aktiivselt uurimis- ja arendustegevuses või muus loometegevuses ja võib juhtida oma kutseala uurimis- ja arendustegevust või muud loometegevust, viib läbi õpet ning juhendab nendesse tegevustesse kaasatud üliõpilasi ja õppejõude.
Õpetatavad ained on seotud ettevõtte rahandusega.

Ootused kandidaadile

Dotsendi kvalifikatsiooninõuded on järgmised:

  • Omab doktorikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni.
  • Omab pedagoogilise töö oskust ja kogemust.
  • Omab üliõpilaste juhendamise kogemust.
  • Omab vähemalt viie aastast oma kutseala töökogemust ning uurimis- ja arendustegevuse või muu loometegevuse kogemust.
  • Valdab eesti keelt kõrgtasemel.
  • Valdab ühte EL ja soovitavalt vene keelt tööalase suhtlemise tasemel.

Kandideerijal esitada:
avaldus;
elulookirjeldus koos publikatsioonide loeteluga ja viimase viie aasta pedagoogilise tegevuse ülevaatega;
haridust tõendava(te) dokumendi(tide) koopia(d);
kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad kandidaadi vastavust kvalifikatsiooninõuetele.

Dokumendid saata 11. maiks 2018 aadressile
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„Konkurss”

või e-posti aadressile eda.vahero(at)lvrkk.ee

Pakume eneseteostuse ja arengu võimalusi tänapäevases töökeskkonnas.

Tööpakkumise number
#530212

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2018
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2018

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (LVRKK) on Lääne-Virumaal, Mõdrikul asuv rakenduskõrgharidust ning täiskasvanute täiendus- ja ümberõpet pakkuv, Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik rakenduskõrgkool, mis alustas tegevust riikliku rakenduskõrgkoolina 3. septembril 2007.
Rakenduskõrghariduse tasemel õpetatakse ärijuhtimise, majandusarvestuse, kaubandusökonoomika, juhiabi, majandusinfosüsteemide korraldamise ja sotsiaaltöö erialasid. Koolis õpib 1000 õppijat ja töötab 59 töötajat.

Vaata rohkem