Värsked tööpakkumised

Raha- ja kapitaliturgude audiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165455

Tööpakkumise number

165455

Töö kirjeldus

Otsime Siseauditi osakonda raha- ja kapitaliturgude audiitorit, kelle ülesandeks on valdkonna töökorralduse analüüs ja hindamine, auditi raportite koostamine ja esitamine ning riskianalüüsis osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame raha ja kapitaliturgude valdkonna tundmist, soovitavalt back või middle office´i töökogemust, väga head suhtlemisoskust, tugevat analüütilist mõtlemist, väga head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas ning valmisolekut väliskomandeeringuteks. Kasuks tuleb siseauditi alane töökogemus.

Pakume siseauditi alast väljaõpet, konkurentsivõimelist töötasu, võimalust töötada parima siseauditi metoodika alusel professionaalsete kolleegide hulgas ning osaleda rahvusvahelistes auditi gruppides. Toetame sisukat vaba aja veetmist.

Lisainfo

Lisainfo telefonil: 6656 126 Triin Tats.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.