Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197341

Radioloogiatehnik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tööle Soome, nii Pori (245 km Helsingist) kui ka Põhja-Karjala piirkonda (510 km Helsingist):

Radioloogiatehnikuid

Meie klientidel on vajadus alalistest töölistest.
Tööd alustatakse tööjõurendi põhimõttel, ning selle „katseaja“ rahuldavate tulemuste puhul võimalus leida alalist tööd otse kliendi alluvuses.

Ootused kandidaadile

- Erialane diplom
- Töökogemus radioloogiatehnikuna
- Soome keele oskus (vajadusel pakume soome keele koolitust)
- Kindel soov asuda Soome tööle,

Kasuks tuleb:
- Inglise või Rootsi keele oskus
- Erialased koolitused
- Soov kolida Soome koos perekonnaga püsivalt
- Soome seaduslikustamise olemasolu (Röntgenhoitaja - Valvira)

Ettevõte pakub

- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.

Lisainfo

Vaata lisaks MediPoweri OY kodulehekülg: www.medipower.fi/ee

Kandideerimaks antud töökohale, palume täita CV võimalikult täpselt.

Tööpakkumise number
#197341