Radioloogiatehnik (ambulatoorsetesse üksustesse)
Tööpakkumise number #708458

Lääne-Tallinna Keskhaigla AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Röntgenuuringute tegemine Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskuste röntgenkabinettides (Mustamäe TK, Haabersti TK, Nõmme Tervisekeskus)

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus või käimasolevad õpingud radioloogiatehniku erialal

- koostöövalmidus, hea suhtlemisoskus

- korrektne eesti keel, vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Kui liitud meie meeskonnaga, siis

- ootab Sind huvitav töö ning sõbralik ja toetav kollektiiv

- pakume täistööaega või osakoormusega töötamise võimalust, tööd graafiku alusel

- lisaks põhipuhkusele pakume ka lisapuhkust

- täiskoormusega töötamise korral aitame maksta Sinu õppelaenu

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Lisainfo: juhtiv radioloogiatehnik Kadri Karner, tel 6507 386

Tööpakkumise number
#708458