Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799351

Radioloogiatehnik / abiradioloogiatehnik radioloogiaosakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööl
RADIOLOOGIATEHNIKUT/ABIRADIOLOOGIATEHNIKUT
radioloogiaosakonna (röntgeni/mammograafiakabinetid, KT/MRT kabinetid) meeskonda.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • radioloogiatehniku rakenduslik kõrgharidus või selle omandamine (vähemalt II kursusel)
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks, korrektsus ja täpsus, pingetaluvus ja otsustusvõime

Meie pakume:
  • vastutusrikast tööd ja toetavat meeskonda
  • paindlikku tööaega: 8-, 10- ja 12-tunniseid vahetusi graafiku alusel (sh öötöö)
  • täis- või osalist tööaega
  • õppimis- ja koolitusvõimalusi
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • 7 päeva lisapuhkust

Lisainfot jagab radioloogiakeskuse juhtiv radioloogiatehnik Elvis Russki telefonil 617 1340.
Võtame ühendust vaid vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#799351

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2022
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem