Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179599

Radioloogiaõde/tehnik/

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Radioloogiliste uuringute ja protseduuride teostamine statsionaarsetele ja ambulatoorsetele
patsientidele

Ootused kandidaadile

- Radioloogiatehniku või radioloogiaõenduse eriala
- Oskus töötada kompuutertomograafiga

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Vajadusel elamispinda
- Paindlikku tööajakorraldust
- Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Asukoht: Paide linn
Töö tüüp: Täistööaeg, osaline tööaeg või valvetöö
Täpne info: Andres Müürsepp, telefon 38 48 100
Avaldus ja CV koos palgasooviga saata Tiigi 8 Paide või e- postile haiglaättjmh.ee

Tööpakkumise number
#179599