Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272504

Radioloog

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtt : Hämeenlinna ja Forssa

Ootused kandidaadile

* Radioloogi diplom ja registreerimine Tervishoiuametis
* Motivatsioon ja tahe Soomes töötada

Ettevõte pakub

* Väga head palka - 50 eur/ tunnis
* Keelekursuseid, kui Te ei valda veel Soome keelt. Võimalus õppida intensiivõppena koos majutusega (6 nädalat nii Tallinnas kui ka Tartus)
* Tähtajalist lepingut.
* osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
* võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
* abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (Valvira luba) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
* arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
* tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal
* võimalust maksta sotsiaalmakse kas Eestisse või Soome

Lisainfo

Kui Te olete huvitatud eelnimetatutes piirkondades töötamisest või otsite tööd konkreetses Soome piirkonnas, võtke julgesti ühendust!
Teie küsimusi oodates ja ilusat uut aasta algust soovides!

Tööpakkumise number
#272504
Radioloog