Värsked tööpakkumised

Radioloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183269

Tööpakkumise number

183269

Töö kirjeldus

Radioloogi töö Lõuna-Soomes (valvetöö võimalustega)

Nõudmised kandidaadile

> Meditsiiniline kõrgharidus (radioloog)
> Eelnev töökogemus antud valdkonnas
> Soome keele oskus algtasemel (pakume keelekoolitust!)

> Soome keele kursused (igapäevane ja meditsiiniline soome keel)
> Abi dokumentide vormistamisel
> Abi korteri leidmisel
> Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
31. august 2009
Brutopalk:
Alates 80000 kuni 120000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud brutopalgana.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.