Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154381

Radaritehnik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õhuseiredivisjon vajab Lääne-Virumaale radaritehnikuid. Tööks saab olema radari hooldus.
Töökoht eeldab ka muude teenistusülesannete täitmist.

Ootused kandidaadile

Eesti kodanik;
Keskharidus ( soovitavalt elektroonikaalane haridus või töökogemus);
Läbitud ajateenistus ja allohvitseri väljaõpe;
Vanus 18-50 aastat;
Hea eesti ning inglise keele oskus;
Arvuti kasutamise oskus;
Hea tervis ja füüsiline vorm;
Valmisolek astuda tegevteenistusse Eesti Õhuväkke.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd uue tehnoloogiaga;
Arenevat keskkonda;
Täiendõpet välisriikides;
Erinevaid võimalusi eneseteostuseks;
Kaitseväelastele ettenähtud soodustusi;
Stabiilset palka ja töökohta.

Tööpakkumise number
#154381

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
8 700-11 200 kr/kuus (neto)

Alates 01. jaanuarist 2008.a. moodustati Kaitseressursside Ametisse uus struktuuriüksus: värbamiskeskus. Värbamiskeskuse põhiülesandeks on personali organisatsiooniväline värbamine kaitseväele.

Vaata rohkem