Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21030

Radarihooldus spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õhuseiredivisjon vajab loodavale radaripostile radari hooldusspetsialiste. Tööks saab olema radari ekspluatatsioon ehk radari töötamise jälgimine.
Töökohal saab olema ka muid ülesandeid, mis on seotud radariposti loomise ja arenguga.

Ootused kandidaadile

Side (telekommunikatsiooni) või tehnika alane kõrgharidus või selle omandamine.
Hea eesti ning inglise keele oskus.
Arvuti kasutamise oskus.
Algteadmisi elektroonikast.
Valimsolek astuda tegevteenistusse Eesti Kaitsejõududes.

Huvitavat tööd uue tehnoloogiaga. Arenevat keskkonda. Täiendõpet välisriikides. Erinevaid võimalusi eneseteostuseks.
Kaitseväelastele ettenähtud soodustusi.

Lisainfo

Soovitatavalt võiks olla eelnevalt läbitud ajateenistus (soovitavalt reservohvitseride kursus).

Tööpakkumise number
#21030

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. mai 2003
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2003

Õhuseiredivisjon tegeleb Eesti Vabariigi õhuruumi järelvalvega.

Vaata rohkem