Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272468

Rabarocki ja Red Hot Chilli Peppersi kontserdi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Piletite kontroll ja suhtlemine klientidega
Projektitöö, üritused, kus töötada, saab ise valida

VÄLJAÕPE JA KOOLITUSED MEIE POOLT!

Ootused kandidaadile

hea eesti keele oskus
vanus alates 21.a
kriminaalkorras karistamata
hea suhtlemisoskus
kasuks tuleb võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

meeldiv töökeskkond
paindlikku töögraafikut
Tasuta koolitusi ja väljaõpet

Lisainfo

Sobib lisateenistuseks. Oleme teenindanud selliseid staaride kontserte nagu Madonna, Aerosmith, Metallica, Enrique Iglesias jne.

Tööpakkumise number
#272468