Värsked tööpakkumised

Raamatute peatoimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126408

Tööpakkumise number

126408

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- raamatute ideede ja projektide väljatöötamine
- autorite värbamine ja nendega koostöö koordineerimine
- raamatulitsentside ostmine ja suhtlemine välispartneritega
- raamatute sisukvaliteedi kontroll
- raamatute eelarvete koostamine ja jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- huvi ja hea orienteerumisvõime kirjandusruumis
- eelnev töökogemus toimetajana
- meeskonnatöö oskus
- väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
- väga hea läbirääkimis- ja kontaktiloomisoskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust teostada ennast Ajakirjade Kirjastuse AS uute valdkondade käivitajana
- vaheldusrikast, loomingulist ja põnevat tööd
- paindlikku tööaega
- ideaalseid võimalusi oma ideede elluviimiseks
- motiveerivat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2007

AS Ajakirjade Kirjastus on ajakirjade turu liider Eestis. Veebruaris 2007 ilmub kirjastuselt 27 väljaannet. Alates 2002. aastast oleme aktiivsed ka raamatute kirjastamisel, andes välja 80−90 raamatut aastas. Tuntumad raamatud on olnud Margit Kilumetsa ”Ita Ever. Elu suuruses”, kogumik ”Ruttu tuttu! Isade unejutte”, luulekogumik ” Suurelt väikesele”, Fred Jüssi ”Maailma mõte”, kokaraamatu sari ”100 rooga” jne.