Värsked tööpakkumised

Raamatute kirjastuse juhttoimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186910

Tööpakkumise number

186910

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on raamatuprojektide toimetamine, kirjastuse meeskonna juhendamine, projektide eelarvete ja müügistrateegiate koostamine ning jälgimine. Läbirääkimiste pidamine ning kokkulepete sõlmimine; tõlkijate, toimetajate, kujundajate, kirjastajate ja hulgimüüjatega.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on soov teha tööd, mis vajab planeerimist ja organiseerimist ning läbirääkimisi. Oled iseseisev, julge ja algatusvõimeline ning meeskonnatööle orienteeritud hea suhtleja. Sulle meeldivad raamatud ning räägid hästi vene kui ka inglise keelt. Kasuks tuleb raamatumüügi või raamatukirjastamise kogemus.

Omalt poolt pakume mitmekülgset ning liikuva iseloomuga tööd.
Meeldivat töökeskkonda ning karjäärivõimalust.
Töötulemustest sõltuvat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2009
Kuulutus sisestati:
10. november 2009

AS Eesti Ajalehed on 2009. aastal asutatud meediaettevõtte,
mille põhitegevusala on kahe juhtiva nädalalehe – Eesti
Ekspressi ja Maalehe – kirjastamine. Lisaks tegeleb ettevõte
kinnisvara-, töö- ja autokuulutuste portaalide haldamisega
ning on üks juhtiv raamatukirjastaja