Värsked tööpakkumised

Raamatupidamise praktikant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120510

Tööpakkumise number

120510

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

• Dokumentatsiooni arhiveerimine
• Deklaratsioonide ja arvete kokkuviimine ja arhiveerimine
• Lepingute registrite koostamine
• Vastava kompetentsi olemasolul ka excelis erinevate analüüside koostamine ja algdokumentide sisestamine

Nõudmised kandidaadile

Praktikandilt ootame:

• Soovitavalt algteadmisi või kogemust raamatupidamisest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• Tunnitasu
• Töö tegemist praktikandile sobiva graafiku alusel

Lisainfo

Tingimused:

• Praktikale asumise aeg: nii kiiresti kui võimalik
• Asukoht: Tallinn
• Kandideerimise tähtaeg: 31. august 2007

Praktikasoovi korral saada CV märksõnaga „raamatupidamise praktikant” personaliteenistuse assistendile Liis Loogmale e-posti aadressil personal(at)baltikagroup.com.

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust Liis Loogmaga e-posti teel või telefoni 630 2765.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Baltika kasutab vertikaalselt integreeritud ärimudelit, mis ühendab rõivakollektsioonide loomise, tootmise ja jaekaubanduse ning võimaldab pakkuda uusi moerõivaid igal nädalal.