Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198089

Raamatupidamise praktikant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumentide kontroll ja sisestamine majandustarkvarasse
  • Arvestusandmete korrektsuse ja õigsuse tagamine
  • Alusdokumentide vastavuse tagamine vastavalt kehtivale seadusandlusele
  • Tekkinud probleemidest teavitamine ning nende asjakohane lahendamine
  • Suhtlemine kaupluste, hankijate ja teiste osakondadega

Ootused kandidaadile

  • Raamatupidamise või majanduseriala tudeng
  • Algteadmised raamatupidamis- ja maksuseadustest
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Initsiatiivikus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus
Kasuks tuleb:
  • Inglise ja vene keele oskus

  • Väärtuslikku praktika kogemust rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi
  • Ettevõtte transporti Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

  • Töö asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa
  • Allüksus: Raamatupidamine

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#198089

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 78 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2400 inimesele

Vaata rohkem