Raamatupidamisassistent
Tööpakkumise number #815274

Windak OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ostuarvete ja kuludokumentide haldamine (registreerimine, konteerimine,    kinnitamine, vajadusel suhtlemine tarnijatega).

  • Varuosade müügiarvete kootamine, edastamine, suhtlemine klientidega.

  • Saldovõrdlused klientide- ja tarnijatega, erisuste lahendamine.

  • Statistikaaruannete koostamine ning tähtajaline esitamine Statistikaametile.

  • Pearaamatupidaja assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Omad raamatupidamisalast haridust ning arusaamist protsessidest (haridus võib olla ka omandamisel).

  • Sul on eelnev töökogemus raamatupidamise valdkonnas.

  • Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles nii kõnes kui kirjas.

  • Oled pädev Microsoft Office rakenduste kasutamisel, nutikas Exceliga töötamisel.

  • Oled motiveeritud oma raamatupidamisalaseid teadmisi täiendama ning rakendama neid oma igapäevases töös.

Winda OÜ-s töötades on Sul võimalus saada palju uusi valdkondlike teadmisi ning kogemusi rahvusvahelisel tasandil. Lisaks pakub ettevõte kaasaegseid töötingimusi, spordikompensatsiooni ning toimuvad kaasahaaravad ühisüritused.

Tööpakkumise number
#815274

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Raamatupidamisassistent Raamatupidamisassistent

Windak OÜ

Windak on üks juhtivatest kaablitööstustele mõeldud automaatsete pakendamisseadmete (kerimisseadmed, materjalikäitlemisseadmed) tootjatest ja arendajatest maailmas. Eestis on Windak tegutsenud juba üle 20 aasta, pakkudes erinevaid lahendusi klientidele üle terve maailma.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
RAAMATUPIDAMISASSISTENT PUNAMOON OÜ
1200 €/kuus
RAAMATUPIDAMISASSISTENT PUNAMOON OÜ • Tallinn
1200 €/kuus
Tallinn
nädal tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PHH GROUP RAAMATUPIDAJA DLB TRADING OÜ
PHH GROUP RAAMATUPIDAJA DLB TRADING OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
RAAMATUPIDAJA Tallinna Strateegiakeskus
RAAMATUPIDAJA Tallinna Strateegiakeskus • Tallinn
Tallinn
VIP 4
4 näd. tagasi
RAAMATUPIDAMIST KORRALDAV VÄIKEFIRMA VÕI FIE AS Morrison Invest
4
2 päeva jäänud
RAAMATUPIDAMIST KORRALDAV VÄIKEFIRMA VÕI FIE AS Morrison Invest • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA TechIuris OÜ
1300 €/kuus
Veebipõhine värbamine
RAAMATUPIDAJA TechIuris OÜ • Tallinn
1300 €/kuus
Tallinn
Vaatan kõiki