Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #785584

Raamatupidamisassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kulude sisestamine

  • Müügiarvete vormistamine

  • Lihtsamate kuluaruannete koostamine advokaatidele

  • Projektide loomine, sh. konfliktikontroll, kliendi tausta- ja rahapesukontroll

  • Võlglastega tegelemine

  • Muud töö iseloomust tulenevad jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus raamatupidaja assistendina ja/või erialane haridus

  • Sügavam huvi raamatupidamise valdkonna vastu

  • Kohusetundlikkus, täpsus ja süsteemsus

  • Väga hea rutiini taluvus ja suutlikkus ümber lülituda erinevate tööülesannete vahel

  • Suutlikkus kiiresti omandada uusi programme, süsteeme ja protsesse

  • Head meeskonnatöö oskused ja fookus lahenduste leidmisel

  • Eesti ja inglise keele valdamine heal tasemel

  • MS Office programmide (Excel, PowerPoint, Word) tundmine heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgsed tööülesanded

  • Rõõmsameelsed ja toetavad tiimikaaslased

  • Erialased koolitused

  • Vahvad üritused nii tiimi kui ka ettevõtte tasandil aastaringi

  • Mitmesugused ettevõtte soodustused

  • Töötasu 1600 eurot bruto kuus

Tööpakkumise number
#785584

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
17. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem