Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141374

Raamatupidamisassistent (rootsi keel)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- arvete töötlemine;
- kliendiküsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

- hea rootsi keele oskus;
- teenindusvalmidus ja hea suhtlemisoskus;
- korrektsus ja lahendustele orienteeritus.

Kasuks tuleb:
- teadmised raamatupidamisest;
- inglise keele oskus;
- teiste skandinaavia keelte oskus (soome, taani, norra).

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda;
- koolitusi;
- täis- või osalist tööaega töönädala sees.

Tööpakkumise number
#141374

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Manpoweri kliendiks on Manpower Business Solutions Sweden.

Manpower Business Solutions on spetsialiseerunud firmadele IT, telekommunikatsiooni ja finantsvaldkonnas täislahenduste pakkumisele. Ettevõttel on enam kui 15-aastane kogemus kliendispetsiifiliste teeninduskeskuste rajamises, arendamises ja juhtimises.

Euroopa esindustes on töötamas ligi 3000 töötajat.

Aprillis 2008 avatakse ühe Põhjamaade regiooni suurima panga teenindamiseks Manpower Business Solutionsi teeninduskeskus.

Vaata rohkem