Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292756

Raamatupidamisassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö Hansaraama programmiga
arvete tasumine
aruandlus

Ootused kandidaadile

vanus 25a- 35a.
peab numbreid armastama
tuleb kasuks Hansaraama programmi kasutamise kogemus
algteadmised raamatupidamises
eesti keele oskus
võimeline suhtlema ka vene keeles!!!!
kiire, korrektne, kohusetundlik, usaldusväärne
Õppimisvõimeline
tööle asumise tähtaeg esimesel võimalusel

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Töökohaks saab olema Tabasalus asuv BabyBacki restoran

Tööpakkumise number
#292756

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012
Lisainfo palga kohta:
640 neto

BabyBack Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele . Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängunurk.

Vaata rohkem