Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309188

Raamatupidaja/Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jooksev tulude/kulude analüüs
  • Eelarvete ning prognooside koostamine
  • Firma igapäevane raamatupidamistöö (sh. palgaarvestus, algdokumentide sisestamine, maksete ettevalmistamine jms.)
  • Finantsaruannete koostamine
  • Maksude arvestuse teostamine ja statistiline aruandlus
  • Maksudeklaratsioonide esitamine

Ootused kandidaadile

  • Hea arvuti kasutuse oskus
  • Raamatupidamisalased teadmised, soovitavalt vähemalt 3 raamatupidamisalane töökogemus
  • Soovitavalt kõrgharidus finants- või majandusvaldkonnas
  • Analüüsivõime, soovitavalt finants- või ärianalüüsi nõudvate projektidega töötamise kogemus
  • Hea Soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Algatusvõime ja kohusetundlikkus
  • Võime iseseisvalt töötada
  • Süsteemsus ja täpsus
  • Sa oled koostöövalmis ning säilitad positiivse hoiaku ja rõõmsameelsuse ka intensiivse töö korral

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Häid töötingimusi ja toredat seltskonda
  • Tööülesannetele ja tulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#309188

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
27. mai 2013

Jetpak on üks Põhjamaade juhtivamaid ettevõtteid kuller- ja ekspresslogistika vallas.

Vaata rohkem