Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33150

Raamatupidaja(analüütik)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

majanduskavade koostamine ja jälgimine;
majandusanalüüside läbiviimine;
aruandluste koostamine ja esitamine
aruannete koostamine
eelarve ja prognooside koostamine
eelarvete koostamine ja täitmise hindamine
eelarvete koostamise tehniline assisteerimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

Majandusalane kõrgharidus;
Eelnev töökogemus vähemalt 10 aastat;
Väga hea arvutikasutamise oskus (kontoritarkvara), min. 3 a. kogemus keskklassi majandustarkvaraga töötamisel. Solomon IV tundmine tuleb kasuks;
Väga hea analüüsi- ja otsustusvõime ja ametialane kompetentsus;
Majandusarvestuse põhimõtete tundmist;
Kohusetundlikust, täpsust, töökust, soovi enesearendamiseks, töötahe , õppimisvõimet;
analüütiline mõtlemine
arusaam protsessi juhtimisest
entusiastlikkus
loov ja analüütiline mõtlemine

Ettevõte pakub

vajalikku ressurssi suurepärase tulemuse saavutamiseks
konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat ning töötulemustest sõltuvat töötasu 6000-12000 krooni
koolitust, arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas
suurepärast eneseteostamise võimalust

Lisainfo

Tule tööle võitja meeskonda!

Tööpakkumise number
#33150

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. september 2004
Kuulutus sisestati:
3. august 2004

AS Vipex põhitegevusalaks on ehitus- ja sisustusmaterjalide, tarvikute ning laiatarbekaupade tootjafirmade esindamine ning esindatavate kaupade jaotamine.

AS Vipex on mitmete maailmas tuntud kaubamärkide esinduskeskus (ainuesindaja) Eestis ja/või kogu Baltikumis.
Olulisteks tegevust iseloomustavateks märksõnadeks on esindus-, logistika- ja distributsiooni alane teenindus.

Meie eesmärgiks on olla heaks ja usaldusväärseks partneriks tootjafirmadele ning pakkuda kvaliteetset ja soodsat teenust esindus- ja jaotusfunktsioonidest lähtuvalt meie klientidele. Meie klientideks on jaekaubandusega tegelevad ettevõtted.

Vaata rohkem