Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136427

Raamatupidaja (töötasu arvestaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötasu arvestus ja seonduv:
- kuupalgalised töötajad
- võlaõiguslike lepingute alusel väljamakstav töötasu
- projektidega seonduv töötasu
- maksud ja seonduv aruandlus
- opereerimine raamatupidamisprogrammidega
- erinevate arvestuste tegemine, tõendite väljastamine jm
- koondid, aruandlus, statistika
- suhtlemine maksu- ja tolliametiga
- koostöö teenidatavate ja kolleegidega

Ootused kandidaadile

- Erialane keskeriharidus või kõrgharidus
- Head teadmised ja/või kogemus palga- ja finantsarvestuse põhimõtetest
- Erialaste õigusaktide tundmine
- Raamatupidamis- ja arvutiprogrammidega töötamise oskus
- Professionaalne suhtumine töösse
- Soov teenindada, nõustada ja suhelda
- Hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
- Arvutiprogrammide kasutamise oskus ja soov õppida uusi programme
- Vastutusvõime, pühendumus ja arenemissoov
- Täpsus, korrektsus, ausus
- Valmidus meeskonnatööks ja uuendusteks

- Huvitatavat, vastutusrikast ja väljakutseterikast erialast tööd
- Ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Kaasaegseid ja mugavaid töötingimusi uues hoones
- Erialast täiendkoolitust
- Puhkust 35 päeva
- Talvist lisapuhkust
- Suvist lühendatud tööpäeva
- Paindlikku tööajakorraldust

Lisainfo

Igal ülikooli raamatupidajal (s.h töötasu arvestajal) on oma konkreetsed teenindatavad struktuuriüksused. Lisaks konkreetsele tööle on iga töötaja oma struktuuriüksuste juhtidele ja töötajatele ka valdkonna nõustajaks ja kontaktisikuks.

Tööpakkumise number
#136427

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem