Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462073

Tööpakkumise number

462073

Töö kirjeldus

• Ettevõtte grupi igapäevane raamatupidamine (teadmiste tase algdokumentidest aastaaruandeni)
• Ettevõtte grupi tegevuse kajastamine lähtudes seadusest ning selleks vajalike dokumentide süsteemne korrashoid
• Arvete, maksete ja raportite koostamine, sisestamine ning väljastamine vastavalt tähtaegadele
• Aruandluse koostamine ning esitamine juhatusele ja maksuametile
• Dokumentide korrashoid ja arhiveerimine
• Statistiliste aruannete koostamine
• Muud raamatupidamise ja aruandlusega seotud jooksvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus ja töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat
• Raamatupidamisalaste õigusaktide tundmine
• Eesti maksusüsteemi tundmine
• Raamatupidamise protsesside tundmine, probleemide mõistmine ja suutlikkus neid lahendada
• Täpsus, kohusetundlikkus ja põhjalikkus
• Kiire õppimisvõime ning oskus töötada iseseisvalt
• Väga hea arvuti kasutamisoskus, kasuks tuleb kogemus raamatupidamistarkvaraga HansaRaama, Merit Palk
• Avatus, koostöövalmidus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
• Meeldivat töökeskkonda
• Sõbralikku ja toetavat meeskonda
• Eneseteostamisvõimalust
Lisainfo: urbe(at)wesico.ee,tel. 52 80 801

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

Wesico Project OÜ pandi alus 10.09.2002. Alustasime vee-, kanalisatsiooni-, sadevee– ja küttetorustike ehitusega. Rajasime hoonete aluseid ning ehitasime teid ja platse.

Tänaseks on Wesico Project OÜ neli erinevat osakonda (üldehitus, välistorustike ehitus, teede- ja platside ehitus ning hoonete sisetorustike vee-, kanali-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ehitus). Nende töid ja tegemisi toetab meie tehnikaüksus. Samas projekteerime vee-, kanalisatsiooni- ja sadeveetorustikke ning teeme teede ja platside vertikaalprojekte