Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176305

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks kaasaegne tootmisettevõte.
Otsitava raamatupidaja igapäevatöö hõlmab ostu- ja müügiarvetega tegelemist, laoarvestuse pidamist, finantsiliste analüüsid ja prognooside koostamist ja edastamist juhtkonnale ning dokumentatsiooni haldust.

Ootused kandidaadile

* vähemalt 5-aastane edukas töökogemus suurettevõtte raamatupidajana
* erialaline kõrgharidus (bilansivõimelisus)
* väga hea raamatupidamistarkvara kasutamise kogemus
* täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

* meeskonna toetust sisselemisel
* kaasaegseid töötingimusi
* tasemel töötasu

Tööpakkumise number
#176305